STRZELNICA FALKONA

Zapraszamy Państwa do aktywnego spędzania czasu na naszej otwartej strzelnicy sportowo-rekreacyjnej. Do Państwa dyspozycji jest oś strzelecka z wieloma różnymi celami stałymi i ruchomymi o długości 25 m, parking, zadaszona wiata oraz miejsce na ognisko. Obiekt mieści się w urokliwym lasku pomiędzy Bojanicami a Lutomią Górną z dojazdem drogą szutrową ok 1,5 km od strony Bojanic w bliskiej odległości od Świdnicy. 

Oferujemy szeroką gamę pakietów strzeleckich, szkoleń indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Szeroki wybór broni, opieka profesjonalnego instruktora, wspaniała atmosfera oraz pasja do broni to gwarant doskonale spędzonego czasu i niezapomnianych emocji.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem, które chcą poszerzyć swoje umiejętności, a także dla poczatkujących, stawiających pierwsze kroki w strzelectwie lub nie mających do tej pory styczności z bronią. W naszym arsenale posiadamy broń różnego rodzaju i kalibru, dzięki czemu możecie Państwo zapoznać się z najpopularniejszymi jednostkami używanymi przez służby na całym świecie. Dla miłośników historii też znajdzie się broń używana przez mundurowych kilka dekad temu.

DLACZEGO MY?

1

 Dobra zabawa i świetna atmosfera

2

Fachowa wiedza i profesjonalizm

3

Szeroki wachlarz usług i duży wybór broni

4

Fantastyczna lokalizacja w niewielkiej odległości od Świdnicy

OPINIE KLIENTÓW

”Profesjonalne doradztwo i podejście do każdego dziękuję za miłą zabawę i polecam”
d'Arco John Łużny
”Profesjonalne podejście. Pasja w przekazywaniu wiedzy. Klient czuje że jest w dobrych rękach :)”
Akademia Sztuk Walki Perun
„Miła atmosfera, fajny klimat. Profesjonalne podejście do tematu. Gorąco polecam..”
Robert Paliwoda

STRZELNICA FALKONA - ROZRYWKA DLA KAŻDEGO

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Młodsi i starsi, doświadczeni i amatorzy, nikt nie wyjdzie od nas bez uśmiechu na twarzy, niezapomnianych emocji i wrażeń. Zapraszamy do wybrania pakietu najbardziej pasującego do Waszych oczekiwań.