AKTUALNOŚCI

W tym miejscu zapoznają się Państwo z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z działalnością naszej strzelnicy. Pojawią się tutaj ogłoszenia nadchodzących szkoleń oraz imprez a także relacja z tego co już się wydarzyło.

 

 

 

25.06.2022 Szkolenie - Pistolet bojowy i karabinek szturmowy

 

Podczas 4 godzinnego szkolenia na Strzelnicy Falkona będziemy się uczyć podstaw obsługi najpopularniejszych karabinków szturmowych (AK47 i AR15) a także pistoletów bojowych. W trakcie szkolenia każdy kursant będzie miał okazję poznać zasady prawidłowego strzelania, chwytu, postaw strzeleckich i wymiany magazynka. W trakcie kursu przewidzianych jest około 30 strzałów z karabinka i 40 strzałów z pistoletu.

  • Czas trwania : 4h
  • Godzina: 10.00
  • Miejsce: Strzelnica Falkona
  • Ilość strzałów: 70
  • Grupa: 4-10 osób

14.06.2022 - PAKIETY STRZELECKIE

Świetnie spędzony czas na strzelaniu z.. …Kobietami mafii 🙂

11.06.2022 - PAKIETY STRZELECKIE

Strzelectwo jest znakomitym hobby dla osób w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie aby odnaleźć pasję do strzelectwa …

FAQ

Oczywiście. Każdy może przyjść na strzelnicę i nie potrzeba do tego żadnych uprawnień.

W polskim prawie nie ma ograniczeń wiekowych co do minimalnego wieku dziecka korzystającego ze strzelnicy. U nas możecie Państwo przyjść z pociechami i na miejscu nasz instruktor oceni, czy dziecko jest w stanie bezpiecznie dla siebie i otoczenia strzelać.

Dzieci, jak każda inna osoba, może przyjść na strzelnicę z tym że dziecko musi przyjść ze swoim opiekunem.

…to zależy :-). Zawsze jest taka możliwość, wystarczy zadzwonić do instruktora i omówić szczegóły.

STRZELNICA FALKONA - ROZRYWKA DLA KAŻDEGO

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Młodsi i starsi, doświadczeni i amatorzy, nikt nie wyjdzie od nas bez uśmiechu na twarzy, niezapomnianych emocji i wrażeń. Zapraszamy do wybrania pakietu najbardziej pasującego do Waszych oczekiwań.